Напрями цільового використання ПДВ зі спецрахунку

16 травня 2016 486
Для сільськогосподарських товаровиробників — суб’єктів спеціального режиму оподаткування виробничими цілями вважаються витрати, що безпосередньо пов’язані з веденням діяльності у сфері сільського господарства.

До такої діяльності належать виробництво продукції рослинництва та тваринництва, а також надання послуг іншим сільгосптоваровиробникам.

При цьому спецрежимнику дозволено перераховувати кошти зі спеціального рахунку на погашення вартості придбаних виробничих факторів будь-якого виду.

Отже, суми ПДВ, акумульовані на спеціальному рахунку сільськогосподарського підприємства, використовуються таким платником на витрати, що безпосередньо пов’язані з веденням діяльності у сфері сільського господарства. Наприклад, кошти, що надійшли на спецрахунок від постачання продукції тваринництва, можуть бути використані сільськогосподарським підприємством у виробництві продукції рослинництва.

Лист ГУ ДФС у Рівненській області від 26.04.2016 № 937/10/17-00-12-01-07Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль