Виправлення помилок у формі № 1ДФ

16 травня 2016 138
Порядок виправлень у формі № 1ДФ наведено в наказі Мінфіну від 13.01.2015 № 4.

Якщо недостовірні відомості виявлено у звітності, яка сформована та подана за звітний квартал до закінчення граничного строку його подання, у реквізитах розрахунку відмічається відповідна клітинка «Звітний новий». Якщо ж термін подання форми № 1ДФ уже минув — у реквізитах потрібно відмітити «Уточнюючий». Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим.

Реквізити «Порція», «Працювало за трудовими договорами (контрактами)», «Працювало за цивільно-правовими договорами» повинні відповідати тим, що були зазначені у звіті, який коригується.

Методика виправлення помилок у формі № 1ДФ кардинально відрізняється від виправлення помилок в інших податкових деклараціях. Якщо помилка стосується ПДФО, то у розділі І слід проставити інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Отож у випадку виявлення помилки у попередній звітності слід продублювати всі графи помилкового рядка та у графі 9 вказати «1» — на його виключення.

Щодо інформації, яку пропустили та не включили у попередню звітність, то в рядку заповнюються усі графи, у графі 9 вказується «0» — на введення рядка. Тобто в оновленій звітності має бути наведена інформація лише за рядками, які виправляються чи прибираються або ж додаються. В одних рядках буде зазначено інформацію, яка виключає попередньо задекларовані дані, в інших — відображено правильну інформацію. Рядки з достовірними даними з раніше поданої форми № 1ДФ дублювати не потрібно, оскільки це призведе до подвоєння інформації.

Якщо виникла потреба уточнити раніше задекларовані дані щодо військового збору, для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у розділі ІІ в рядку «Військовий збір — виключення***» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Військовий збір» відобразити правильну інформацію.

Прес-служба ГУ ДФС у Вінницькій областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль