Строки камеральної перевірки декларацій з ПДФО і податку на прибуток

16 травня 2016 1245

Який термін проведення камеральної перевірки податкових декларацій (розрахунків), які подаються ФО, ФОП, податковими агентами та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність?

Камеральна перевірка даних, заявлених у податкових деклараціях (розрахунках), які подаються фізичними особами — підприємцями, податковими агентами та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність, проводиться до настання термінів подачі наступної за поданою звітністю.

Камеральна перевірка податкових декларацій, у яких визначено суму податку, що має бути повернута платнику податків — фізичній особі, проводиться протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

Камеральна перевірка податкових декларацій, поданих платниками податку — резидентами, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, проводиться протягом 30 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

Який термін проведення камеральної перевірки декларації з податку на прибуток?

Камеральна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу без будь-якого спеціального рішення керівника такого органу або направлення на її проведення.

Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком.
Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов’язкова.

Уся податкова звітність з податку на прибуток повинна бути камерально перевірена до настання термінів подачі наступної за поданою звітністю.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 136.06Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль