Заповнення звітності з алкоголю і тютюну

10 травня 2016 579

Як заповнюються звіти щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв з використанням кодів продукції: 33 вина виноградні (у тому числі за кодами 34-39); 40 виноматеріали (у тому числі за кодами 41-46); 59 лікеро-горілчані вироби (у тому числі за кодами 60-63) та чи вважається порушенням відображення продукції лише за кодами 33, 40, 59?

Продукція, яка відносяться до кодів 34-39, 41-46, 60-63, відображається у звітах щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв двічі: перший раз як самостійний код та вид продукції (34-39, 41-46, 60-63) та другий — у складі відповідного коду та виду продукції, до складу якого такий код та вид віднесено (33, 40, 59).

Тобто значення показників продукції:

  • за кодом 33 «Вина виноградні» має дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 34-39;
  • за кодом 40 «Виноматеріали» має дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 41-46;
  • за кодом 59 «Лікеро-горілчані вироби» має дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 60-63.

Водночас невідображення у відповідних звітах обсягів продукції у графах «Вид продукції» та «Код продукції», у тому числі за кодами 34-39, 41-46, 60-63, вважається наданням звіту з недостовірними даними незалежно від заповнення показників за кодами 33, 40, 59 та тягне застосування фінансових санкцій у вигляді штрафів у розмірі 17 000 грн.

У яких одиницях виміру заповнюється звіт № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» та який порядок округлення показників при заповненні звіту?

При складанні звіту № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» відображаються показники для:

  • сигарет з фільтром;
  • сигарет без фільтра;
  • сигар в млн. штук;
  • інших тютюнових виробів у млн. штук або тоннах з округленням до шести знаків після коми (наприклад, одна сигара відображається як 0,000001 млн. штук, одна пачка сигарет з фільтром (20 шт.) — як 0,000020 млн. штук, тютюнові вироби, що обліковуються в одиницях маси, відображаються в тоннах: 1 г = 0,000001 т).

Який порядок заповнення інформації про ліцензії у звітах № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів в роздрібній мережі», якщо суб’єкт господарювання має декілька ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами?

При заповненні інформації про ліцензії у полі, в якому зазначаються реквізити респондента звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та звіту № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів в роздрібній мережі» вказується реєстраційний номер та строк дії отриманої ліцензії.

У разі якщо суб’єкт господарювання має декілька діючих ліцензій у звітному періоді на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, то замість реєстраційних номерів таких ліцензій потрібно вказати кількість отриманих ліцензій. У такому випадку строк дії ліцензій не заповнюється.

У яких одиницях виміру заповнюється звіт № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та який порядок округлення показників при заповненні звіту?

Показники звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» заповнюються в тис. дал з округленням до шести знаків після коми (наприклад, 0,5 л відображається як 0,00005 тис. дал).

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорії 115.03, 115.05Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль