Коригування ПДВ після реорганізації підприємства

10 травня 2016 149
Для платника ПДВ, що реорганізується, Податковим кодексом України визначені особливості щодо процедури анулювання реєстрації його як платника ПДВ та визначення податкових зобов’язань з цього податку.

Такого платника, за умови сплати суми податкових зобов’язань із ПДВ, виключають із реєстру платників ПДВ. А утворена в результаті реорганізації особа реєструється платником ПДВ як інша новоутворена особа.

Оскільки в разі реорганізації платника ПДВ шляхом приєднання до іншого платника ПДВ (правонаступник) відбувається анулювання реєстрації його як платника ПДВ, то у правонаступника немає підстав для складання розрахунку коригування до податкової накладної, складеної платником ПДВ до його реорганізації.

Водночас податківці стверджують, що у випадку, якщо після такої реорганізації відбувається збільшення суми компенсації вартості поставлених платником ПДВ товарів (послуг), то правонаступник на дату такого збільшення складає нову податкову накладну на суму такого збільшення.

Лист ДФС від 11.04.2016 № 7964/6/99-99-19-03-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль