Лікарняні у разі переведення працівників визначають за останнім основним місцем роботи

6 травня 2016 441
Фахівці ФСС з ТВП нагадали про порядок обчислення допомоги по тимчасовій непрацездатності за страховими випадками, які настали менш як за місяць після переведення працівника на нове місце роботи.

У разі переведення працівника, за його згодою, на інше підприємство трудовий договір з таким працівником припиняється відповідно до пункту 5 статті 36 Кодексу законів про працю України. Тобто відбувається звільнення і, відповідно, прийняття працівника на нове місце роботи. І про такий перебіг трудових відносин обов’язково вносять відповідний запис до трудової книжки.

Під час розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності за страховими випадками, які настали після переведення працівника, середньоденну заробітну плату слід визначати за період роботи за останнім основним місцем роботи перед настанням страхового випадку.

Тож для працівників, що перебували в трудових відносинах за останнім основним місцем роботи менше ніж календарний місяць, розрахунковий період визначають за фактично відпрацьований час (календарні дні) перед настанням страхового випадку.

Офіційний сайт Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатностіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль