Відомості під час зняття з обліку платників ЄСВ подають за новими формами

5 травня 2016 254
Податківці нагадали про зміни в нормативних актах з ЄСВ, запроваджені стосовно платників ЄСВ.

Аби привести у відповідність до законодавства з ЄСВ окремі нормативні акти, Мінфін видав наказ від 03.03.2016 № 308. Цим наказом оновлено, зокрема, норми Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — Порядок), затвердженого наказом Мінфіну від 24.11.2014 № 1162.

Із Порядку вилучено положення, що передбачали надання відомостей про присвоєний клас професійного ризику виробництва. Наразі у нормативі лише зазначено, що відомості про клас професійного ризику виробництва подають за період до 01.01.2016.

Порядком визначено нову процедуру зняття з обліку платників ЄСВ — юридичних осіб (відокремлених підрозділів) та фізосіб-підприємців, а також оновлено документацію про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати ЄСВ, законодавчо передбачену для проведення держреєстрації припинення юридичних осіб.

Тепер повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску (ф. № 2-ЄСВ; додаток 2 до Порядку) та відомості про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати єдиного внеску (ф. № 11-ЄСВ; додаток до Порядку) слід складати за новими формами.

Натомість скасовано деякі додатки до Порядку (ф. №3-ЄСВ, ф. № 4-ЄСВ, ф. №5-ЄСВ, ф. №6-ЄСВ), відповідно до яких контролюючі органи формували та направляли повідомлення, довідки, рішення про проведення держреєстрації припинення.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Вінницькій областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль