Запроваджено електронні закупівлі товарів, робіт і послуг в Донецькій області

5 травня 2016 132
Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо особливостей використання окремих публічних коштів на території Донецької області» від 12.04.2016 № 1078-УІІІ (далі — Закон № 1078).

У зв’язку з прийняттям Закону № 1078 в Донецькій області буде запроваджено систему електронних закупівель товарів, робіт і послуг.

Адже з дня набрання чинності Законом № 1078 норми Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII поширюються на випадки закупівель, які здійснюють місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та військово-цивільні адміністрації на території Донецької області.

Реалізація запроваджених Законом № 1078 норм сприятиме відкритості, прозорості та підконтрольності процедур публічних закупівель в Донецькій області, зростанню рівня конкурентності процесу здійснення закупівель товарів, робіт і послуг.

Відповідальними за реалізацію запроваджених норм визначено місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та військово-цивільні адміністрації Донецької області.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Сподіваємося, впровадження цього Закону забезпечить ефективне та раціональне використання бюджетних коштів та державних субвенцій.

Прес-служба Президента УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль