Участь платника в розгляді його заперечень до акта перевірки

29 квітня 2016 92
Якщо платник податку виявив бажання взяти участь у розгляді його заперечень до акта перевірки, орган ДФС зобов’язаний повідомити платника про місце і час проведення такого розгляду.

Повідомлення надсилається платнику податків не пізніше наступного робочого дня з дня отримання від нього заперечень, але не пізніше ніж за два робочі дні до дня їх розгляду.

Участь керівника відповідного органу ДФС (уповноваженого ним представника) у розгляді заперечень платника — обов’язкова. Спірні питання і надання заперечень щодо встановлених порушень під час здійснення перевірки можуть бути винесені на розгляд постійних комісій при відповідних органах ДФС. Створення таких комісій спрямовано на вирішення внутрішніх організаційних питань органу ДФС щодо всебічного та якісного вивчення спірних питань та оперативного прийняття рішення з боку керівництва органу ДФС з їх урегулювання. Законодавство не передбачає обов’язку органу ДФС додатково залучати платника податку до участі й у роботі таких постійних комісій.

За результатами розгляду заперечень складається висновок, у якому зазначаються наведені в акті (довідці) документальної перевірки висновки, факти та дані, щодо яких надано заперечення, короткий зміст, обґрунтування позиції органу ДФС щодо кожного порушеного питання та підсумки щодо обґрунтованості заперечень.

На підставі висновку складається обґрунтована письмова відповідь щодо результатів розгляду заперечень, яка підписується керівником органу ДФС та надсилається платнику податків.

Рішення про визначення грошових зобов’язань керівник органу ДФС приймає з урахуванням результатів розгляду заперечень платника податків. Платник податків або його законний представник може бути присутнім під час прийняття такого рішення.

Лист ДФС від 25.04.2016 № 9296/6/99-99-14-03-03-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль