Працівнику встановлено інвалідність: по яке число оплачувати лікарняний

29 квітня 2016 196
Застрахована особа надала комісії із соціального страхування підприємства листок непрацездатності з відміткою МСЕК (медико-соціальна експертна комісія) щодо встановлення їй ІІ групи інвалідності з 17.03.2016. У графі стати до роботи лікарем зроблено запис: «17.03.2016 признаний інвалідом другої групи». По яке число оплачувати даний листок непрацездатності, та коли працівнику стати до роботи?

Допомога з тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, виплачується ФССзТВП застрахованим особам починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією інвалідності  незалежно від звільнення застрахованої особи в період втрати працездатності.

Оскільки в листку непрацездатності, за висновком МСЕК, дата встановлення інвалідності — 17.03.2016, листок непрацездатності буде оплачуватися по 16.03.2016 включно.

Щодо виходу працівника на роботу, то висновок комісія із соціального страхування зможе зробити після отримання рекомендацій від МСЕК щодо умов праці даної особи.

Прес-служба Київського міського відділення ФССзТВППідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль