Декларація юрособи-єдиноподатника

26 квітня 2016 97
У декларації платника єдиного податку третьої групи — юридичної особи грошові показники відображаються у гривнях з копійками.

Одиниця виміру наводиться з двома десятковими знаками після коми. Усі обов’язкові реквізити декларації мають бути заповнені. За виявлення порушень при заповненні обов’язкових реквізитів у прийнятті податкової декларації може бути відмовлено.

Цього року заповнити і подати декларацію необхідно до 10 травня включно. Податківці звертають увагу, що в чинній формі декларації зазначено ставки податку, які застосовувалися у 2015 році. Проте з 1 січня 2016 року вони були змінені. До оновлення форми декларації потрібно подавати стару, але заповнювати її за новими правилами.

У полі «Порядковий номер за рік» зазначається порядковий номер декларації за поточний рік. Нумерація здійснюється послідовно, наростаючим числом протягом року. Причому ведеться загальна нумерація для всіх декларацій незалежно від їх типу.

Розділ I містить загальну інформацію про юрособу-єдинника. Інформація, наведена в службових полях 1-5, належить до обов’язкових реквізитів. За її відсутності документ втрачає статус податкової декларації.

У полі 1 проставляється відповідна відмітка залежно від типу декларації («звітна» — у разі подання звітної декларації вперше; «звітна нова» — за повторного подання до закінчення граничного строку її подання за звітний період; «уточнююча» — при поданні уточнюючої декларації для виправлення помилок (граничний строк для подання декларації минув)).

У полі 2 проставляється позначка «X» в одному з полів відповідно до звітного періоду, за який складається декларація. У разі подання уточнюючої декларації поле 2 не заповнюють.

Поле 3 заповнюється тільки в тому випадку, якщо є потреба виправити помилки в деклараціях, поданих раніше.

У полі 4 зазначається інформація про юрособу-єдиноподатника

У полі 5 зазначається найменування органу ДФС.

У розділі II юридичні особи — платники єдиного податку третьої групи узагальнюють інформацію про суму доходу, одержаного за 1 квартал 2016 року. Далі цей показник буде заповнюватись наростаючим підсумком із початку року.

У графі 3 свої доходи відображають платники ПДВ, а у графі 4 — неплатники. У рядку 1 дохід, отриманий за рік від усіх видів і форм діяльності, не повинен перевищувати 5 млн. грн. У рядку 3 прописують суму розрахунків в не грошовій формі, а дохід, який отримано від діяльності, що не дає права на застосування спрощеної системи, заноситься у рядок 4. У рядку 5 зазначається зведена сума вказаних рядків.

Розділ III призначено для розрахунку суми податкових зобов’язань з єдиного податку, що підлягає сплаті.

Розділ VI відводиться для виправлення помилок, якщо такі є.

Підписує декларацію керівник або уповноважена особа та головний бухгалтер, або особа, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку. Підписи скріплюють відбитком печатки.

Прес-служба ГУ ДФС у Тернопільській області Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль