Зміни в порядку обліку платників ЄСВ

25 квітня 2016 1239
Податківці нагадали про зміни в Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженому наказом Мінфіну від 24.12.2014 № 1162.

Зокрема, виключено положення щодо присвоєння новоствореним платникам класу професійного ризику виробництва за основним видом економічної діяльності. Крім того, внесено зміни до форми повідомлення про взяття на облік платника ЄСВ (форма № 2-ЄСВ).

Також затверджено форму відомостей про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати ЄСВ (форма № 11-ЄСВ). Податківці направляють такі відомості до Єдиного державного реєстру до завершення строку, визначеного для заявлення кредиторами своїх вимог, а також у день отримання запиту від суб’єкту держреєстрації.

Дата зняття з обліку юридичної особи (відокремленого підрозділу) відповідає даті закриття інтегрованої картки платника ЄСВ або даті отримання повідомлення держреєстратора про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи (відокремленого підрозділу) у разі, якщо на момент отримання такого повідомлення інтегрована картка такого платника закрита.

Лист ДФС від 18.04.2016 № 13730/7/99-99-11-01-05-17Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль