Коригування податкових накладних при запровадженні нової пільги

21 квітня 2016 242
У разі складання розрахунку коригування для того, щоб виправити помилки, допущені при складанні податкової накладної, не пов’язані із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, у розрахунку коригування зазначаються виправлені дані.

Про це нагадали столичні податківці, зокрема, зазначивши, що у разі коригування операцій, які не внесені до Довідників податкових пільг (у зв’язку із запровадженням нової пільги) станом на дату складання податкової накладної необхідно:

  • у графі 12 проставляти умовний код «99999999»;
  • у відведеному полі зазначати відповідні пункти (підпункти), статті, підрозділи, розділи Податкового кодексу України (ПК) та/або міжнародного договору (угоди), якими передбачено звільнення від оподаткування.

Отже, у розрахунку коригування в такій ситуації зазначають виправлені пункти (підпункти), статті, підрозділи, розділи ПК та/або міжнародного договору (угоди), якими передбачено звільнення від оподаткування.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 12.04.2016 № 8684/10/26-15-12-01-18Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль