Перевірки екоінспекцій: уточнено підстави і заходи реагування

21 квітня 2016 115
Зазнав змін Порядок організації та проведення перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства, затверджений наказом Мінприроди від 10.09.2008 № 464.

Змінами насамперед уточнено і доповнено підстави, за наявності яких проводиться позапланова перевірка. Йдеться, зокрема, про:

  • обгрунтоване звернення фізособи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав;
  • настання аварії, смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку або профзахворювання, що було пов’язано з діяльністю суб’єкта господарювання.

Визначено також дії органу Держекоінспекції у випадку, якщо в ході планової чи позапланової перевірки виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства. На підставі акта перевірки, складеного за результатами проведення такої перевірки, та за наявності підстав для повного чи часткового зупинення виробництва (виготовлення), реалізації продукції, виконання робіт чи надання послуг цей держорган звертається з відповідним позовом до адмінсуду.

За потреби вжиття інших заходів реагування держінспектор протягом п’яти робочих днів з дня завершення перевірки складає припис, розпорядження, інший розпорядчий документ щодо усунення порушень, виявлених під час здійснення перевірки. А у випадках, передбачених законом, також звертається до адмінсуду з позовом щодо підтвердження обгрунтованості вжиття до суб’єкта господарювання відповідних заходів реагування.

Наказ Мінприроди від 16.03.2016 № 101Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль