Обмін лому дорогоцінних металів на готові ювелірні вироби

20 квітня 2016 337
Податківці повідомили, що замовлення на послуги з виготовлення ювелірних виробів можуть виконуватись як із сировини, комплектуючих виробів та інших матеріалів виконавця, так і матеріалів замовника.

При цьому вартість речей і матеріалів замовника визначається та оформлюється документально за погодженням сторін або на основі поданих документів, що засвідчують їх ціну.

Водночас виконавець може проводити обмін лому дорогоцінних матеріалів на заздалегідь виготовлені ювелірні вироби. Кожна зі сторін договору міни є продавцем того товару, який передає в обмін, і покупцем товару, який одержує взамін.

Право власності на обмінювані товари переходить до сторін одночасно після виконання зобов’язань щодо передання майна обома сторонами, якщо інше не встановлено договором або законом. Крім того, до договору міни застосовуються, зокрема загальні положення про купівлю-продаж.

Також податківці відзначили, що дохід, отриманий платником податку за зданий (проданий) ним брухт дорогоцінних металів, оподатковується податком на доходи фізичних осіб. Не оподатковується дохід, отриманий за брухт дорогоцінних металів, проданий НБУ.

Лист ДФС від 07.04.2016 № 3575/П/99-99-17-03-03-14Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль