Як водокористувачі повідомлятимуть про об’єм видобутих підземних вод

19 квітня 2016 827
Затверджено Порядок внесення відомостей про об’єм видобутих підземних вод водокористувачами до автоматизованої системи обліку видобутих підземних вод.

Цей Порядок є обов’язковим до виконання всіма юридичними і фізичними особами — підприємцями, які є власниками/користувачами земельних ділянок, у межах яких розташовані та експлуатуються артезіанські свердловини, та отримали спецдозвіл на користування надрами та/або дозвіл на спецводокористування.

Відповідні відомості водокористувач надає із установлених на артезіанських свердловинах засобів вимірювання об’єму видобутих підземних вод або обладнання для автоматичної передачі даних, підключених до автоматизованої системи обліку.

Засіб вимірювання забезпечує безперервний облік об’єму видобутих підземних вод у безперервному режимі. Обладнання ж автоматично передає ці відомості до автоматизованої системи не менш ніж раз на годину. Водокористувач, що використовує засоби вимірювання без обладнання, самостійно вносить такі відомості через інтернет (через персональний кабінет автоматизованої системи обліку з використанням ЕЦП) один раз на добу.

Водокористувачі, які отримуватимуть дозволи після набуття чинності цим Порядком, мають у тримісячний строк з дати отримання дозволу подати заяву до Держгеонадра для отримання доступу до автоматизованої системи обліку, який є безплатним.

Наказ Мінприроди від 23.03.2016 № 110Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль