Умови продажу алкоголю на розлив

18 квітня 2016 683
При здійсненні розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формах (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) застосування РРО є обов’язковим.

А під час здійснення розрахунків у безготівковій формі через установи банку РРО не застосовують.

Такими загальними відмовками податківці відповіли на запит щодо необхідності застосування РРО у залі для міжнародних перевезень за умови, що алкоголь відпускається на розлив, але оплата проводиться безготівковим розрахунком. При цьому вартість алкоголю входить у загальну вартість комплексних послуг і оплачується перевізником (замовником) за фактом надання послуг безготівковим розрахунком.

Водночас податківці зауважили, що роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання усіх форм власності за наявності ліцензій. А у додатку ліцензії, крім адреси місця торгівлі, зазначається і перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них.

Більше того, продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб’єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб’єктів господарювання громадського харчування, суб’єктів господарювання з універсальним асортиментом товарів. Утім, столові вина такі суб’єкти господарювання можуть продавати без застосування РРО, лише з використанням РК та КОРО.

Лист ГУ ДФС в Одеській області від 11.04.2016 № 757/10/15-32-14-06-10Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль