Звітність за формою Ф.4-ФСС з ТВП в електронній формі

15 квітня 2016 209
Фахівці Фонду соціального захисту з тимчасової втрати працездатності нагадали, що страхувальники можуть подавати звітність за формою Ф.4-ФСС з ТВП в електронній формі.

Електронний документ надсилається адресату через автоматизовану інформаційну систему приймання електронних документів ФСС з ТВП за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку загального користування на підставі укладеного договору між адресатом та страхувальником.

Для укладення договору страхувальник звертається до робочого органу ФСС з ТВП за місцем реєстрації. Разом із договором до робочого органу надаються посилені сертифікати відкритих ключів. Договір діє до закінчення терміну чинності посилених сертифікатів відкритих ключів. Якщо страхувальник подає адресату нові посилені сертифікати ЕЦП, договір вважається продовженим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів.

Автоматизована інформаційна система приймання електронних документів ФСС з ТВП забезпечує цілодобовий прийом електронних документів від страхувальників. Обробку документів адресат здійснює з 09:00 до 17:00 щодня, крім вихідних, святкових та неробочих днів.

Датою подання електронного документа вважається дата, зафіксована у першій квитанції до електронного документа, за яким страхувальником отримано третю квитанцію з повідомленням про прийняття (або неприйняття) електронного документа.

Електронний документ, до якого страхувальником не було отримано третьої квитанції, прийнятим не вважається.

Звітність за формою Ф.4-ФСС з ТВП надається не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця.

За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності за коштами ФСС з ТВП, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів  на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф у розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством.

Прес-служба ФСС з ТВППідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль