Взаємодія ДФС і Казначейства при виконанні рішень суду про бюджетне відшкодування ПДВ

15 квітня 2016 167
Мінфін упорядкував взаємодію органів ДФС та Казначейства у процесі судового розгляду і виконання рішень суду про бюджетне відшкодування ПДВ та/або пені, нарахованої на заборгованість держбюджету з відшкодування ПДВ, або стягнення митних платежів.

Зокрема, при надходженні до органів Казначейства оригіналу виконавчого документа суду його копію необхідно передати до органу ДФС не пізніше наступного робочого дня . Орган ДФС, у свою чергу, протягом п’яти робочих днів після одержання цієї копії направляє органу Казначейства довідку про суму залишку невідшкодованого ПДВ за звітний період.

Якщо після одержання копії виконавчого документа або у процесі його виконання сума залишку невідшкодованого ПДВ зменшилася, орган ДФС узгоджує протягом п’яти робочих днів таку суму зі стягувачем та не пізніше наступного робочого дня направляє органу Казначейства довідку.

Останній у триденний строк направляє Казначейству оригінал виконавчого документа, довідку (за наявності) та інші документи, які містять відомості, що стосуються виконання рішення про бюджетне відшкодування ПДВ та/або пені.

На підставі оригіналу виконавчого документа Казначейство впродовж п’яти робочих днів перераховує кошти з рахунку обліку доходів держбюджету на рахунок платника у сумі, визначеній виконавчим документом, або зазначеній платником у його заяві, або узгодженій платником з органом ДФС у довідці.

Наказ Мінфіну від 09.03.2016 № 343Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль