Відкрити приватну медпрактику стане простіше

14 квітня 2016 267
Затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики, що встановлюють обов’язкові для виконання організаційні, кадрові і технологічні вимоги до матеріально-технічної бази ліцензіата.

При цьому зменшено обсяг даних, які має декларувати суб’єкт господарювання для отримання ліцензії, а також скорочено перелік документів, які подаються до заяви про отримання ліцензії. Це відомості про стан матеріально-технічної бази, наявність персоналу із зазначенням його освітнього і кваліфікаційного рівня, а також два примірника опису доданих документів. Сторінки відомостей нумерують, прошивають, засвідчують підписом здобувача ліцензії (уповноваженої ним особи) та скріплюють печаткою суб’єкта господарювання (за наявності).

Дія Ліцензійних умов поширюється на всіх юросіб незалежно від їх організаційно-правової форми та фізосіб-підприємців, які провадять діяльність з медпрактики. Останнім, зокрема, надано можливість відкривати медпрактику без медичної освіти. Але в такому разі підприємець зобов’язаний укомплектувати штат медичними та немедичними працівниками відповідно до заявлених спеціальностей.

Суб’єкт господарювання, що вперше утворює заклад охорони здоров’я, та фізособа-підприємець не пізніше ніж за місяць з моменту отримання повідомлення від МОЗ про видачу йому ліцензії укладає трудовий договір з медпрацівниками, які були заявлені в поданих документах.

Постанова КМУ від 02.03.2016 № 285Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль