Перейшов до великих платників: куди звітувати і сплачувати податки

14 квітня 2016 441
ДФС нагадала, куди подають звітність і сплачують податки суб’єкти господарювання, включені до Реєстру великих платників податків.

Так, подання звітності з ПДВ, податку на прибуток, ЄСВ і сплата цих податків/внеску відбувається за новим місцем обліку з дати переходу до нового місця обліку.

ПДФО зараховується до бюджету за місцезнаходженням/розташуванням юрособи. Військовий збір юрособа перераховує на рахунки, відкриті в органі ДФС, що здійснює супроводження великих платників податків. Туди ж юрособа подає за себе податковий розрахунок за формою № 1ДФ.

Сплата:

  • екоподатку — за місцем перебування платника на обліку в органах ДФС;
  • рентної плати за спецводокористування — за місцезнаходженням водних об’єктів, а за надрокористування — за місцезнаходженням ділянки надр, з якої видобуті корисні копалини;
  • податку на нерухоме майно — за місцем розташування об’єкта оподаткування;
  • земельного податку/орендної плати за землю — за місцезнаходженням земельної ділянки.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу великий платник подає до органу ДФС за місцем свого обліку як платника ЄСВ.

Довідку щодо декларування валютних цінностей такий суб’єкт подає органу ДФС, до якого попередньо була подана Декларація про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, для засвідчення підписом начальника органу ДФС і відбитком печатки.

Лист ДФС від 05.04.2015 № 7488/6/99-99-15-04-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль