ППР за результатами перевірки фізособи-підприємця

12 квітня 2016 185
За результатами однієї перевірки фізособи-підприємця/фізособи, яка провадить незалежну профдіяльність, можуть одночасно складати податкові повідомлення-рішення (далі — ППР) за формами «Р», «Ш», «Д».

ППР форми «Д» складають за порушення податковим агентом правил нарахування, утримання і сплати ПДФО та/або військового збору. У цьому ППР зазначають суми штрафів, визначені як відповідно до статті 127, так і до статті 126 Податкового кодексу України (ПК) сумарно. Також у ППР форми «Д» відображають суму пені, нарахованої на своєчасно несплачені податкові зобов’язання з ПДФО та/або військового збору.

ППР за формою «Ш» складають у разі нарахування штрафів за порушення термінів сплати:

  • ФОП-єдиноподатниками першої та другої групи — авансових внесків єдиного податку (ст. 122 ПК);
  • ФОП-загальносистемниками, фізособами, що провадять незалежну профдіяльність, — узгоджених сум грошових зобов’язань з ПДФО та/або військового збору, визначених у річній декларації про майновий стан і доходи, а також ФОП-єдиноподатниками третьої групи — узгоджених сум грошових зобов’язань з єдиного податку (ст. 126 ПК).

За неподання, несвоєчасне подання, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями чи з помилками податкової звітності, що призвело до зменшення/збільшення податкових зобов’язань платника та/або до зміни платника податку, податкового агента притягують до відповідальності згідно з пунктом 119.2 ПК, та складають ППР форми «Р».

Лист ДФС від 04.03.2016 № 7837/7/99-99-17-01-02-17Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль