Підстави для анулювання ліцензії з торгівлі цінними паперами

11 квітня 2016 94
Змінено Порядок зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів), затверджений рішенням НКЦПФР від 14.05.2013 № 816.

Так, підстави для зупинення дії відповідних ліцензій доповнено новою підставою — факт зменшення статутного капіталу ліцензіата до розміру, меншого ніж мінімальний розмір статутного капіталу, установлений законодавством щодо цінних паперів для окремих видів профдіяльності на фондовому ринку.

Розширено й підстави для анулювання ліцензії на провадження профдіяльності на фондовому ринку, якими є:

  • акт про документальне підтвердження встановлення факту контролю (вирішального впливу) за діяльністю ліцензіата осіб інших держав, що здійснюють збройну агресію проти України, та (або) дії яких створюють умови для виникнення воєнного конфлікту, застосування воєнної сили проти України;
  • несплата за видачу ліцензії;
  • акт про невиконання розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов, встановлених для виду господарської діяльності.

Письмове повідомлення про прийняття рішення про анулювання ліцензії надсилатимуть (видаватимуть) заявникові протягом п’яти робочих днів з дати його прийняття з додаванням належно засвідченої копії самого рішення.

Залежно від підстав анулювання ліцензії, це рішення набирає чинності через 30 календарних днів (замість 10 днів) із дня його прийняття чи з дати його прийняття.

Рішення НКЦПФР від 26.02.2016 № 206Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль