За квітень про виробництво й обіг спирту, алкоголю і тютюну звітуватимуть за новими формами

6 квітня 2016 237
Мінфін затвердив нові форми звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядки їх заповнення. Ці нововведення передбачено наказом від 11.02.2016 № 49 (далі — Наказ № 49), який набирає чинності 22.04.2016.

Окрім того, Наказом № 49 встановлено коди продукції, що містять 84 види продукції. Зокрема, до нового переліку продукції додано пиво.

Звіти мають подавати всі суб’єкти господарювання, які виробляють та реалізують спирт, алкогольні напої та виноматеріали,  тютюнові вироби, а також одержали ліцензії на право оптової та/або роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Суб’єкти господарювання складають звіти окремо за кожний місяць та до 10 числа місяця, що настає за звітним, подають їх до органів ДФС за основним місцем обліку.

Тобто у травні потрібно звітувати за новими формами за звітний місяць квітень 2016 року. А якщо суб’єкти господарювання мають структурні одиниці, які не є юридичними особами, вони заповнюють звіти в цілому з урахуванням усіх структурних одиниць.

В електронній формі звіти подають засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, як передбачено для податкової звітності.

У звітах інформацію подають за тими кодами та видами продукції, які визначено у додатку до Наказу № 49.

Прес-служба ГУ ДФС у Сумській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль