Періоди звітування для новостворених підприємств

5 квітня 2016 600
Податківці наголосили, що новостворене підприємство — платник податку на прибуток — це платник податку на прибуток, зареєстрований протягом звітного року.

Такі підприємства сплачують податок на прибуток за період діяльності у звітному році на підставі річної декларації, яку складають за період із дати взяття на облік платником податків до кінця звітного року реєстрації (пп. 137.4.2 Податкового кодексу України).

Якщо підприємство зареєстрували в березні 2016 року, то вперше воно звітуватиме з податку на прибуток за підсумками 2016 року за період із дати взяття на облік як платника податків по 31.12.2016.

Термін подання декларації з податку на прибуток — 60 календарних днів після закінчення звітного періоду, сплатити податкове зобов’язання необхідно протягом 10 календарних днів, що настають за граничним терміном подання декларації.

Прес-служба ГУ ДФС у м. КиєвіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль