Зміна найменування: дії юридичної особи

4 квітня 2016 3870
У разі зміни платником податку найменування та внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) контролюючі органи вносять відповідні зміни до облікових даних платника податків на підставі відомостей, отриманих з ЄДР.

Тоді подавати заяви за формою № 1-ОПП з позначкою «Зміни» до контролюючих органів (як за основним місцем обліку, так і за неосновним) не потрібно.

Із дати держреєстрації змін до установчих документів юрособи, що стосуються відомостей, включених до ЄДР (зокрема, щодо найменування), платник податків у податковій звітності має зазначати своє змінене (нове) найменування.

Для перереєстрації платника ПДВ у разі зміни його найменування, цей платник подає до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку, додаткову реєстраційну заяву платника ПДВ за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація». При цьому дата реєстрації платником ПДВ не змінюється.

До дати перереєстрації платника ПДВ (упродовж трьох робочих днів) у зв’язку зі зміною найменування такий платник при складанні податкових накладних може одночасно зазначати своє нове та попереднє найменування.

При зміні найменування юрособи, її посадові особи повинні отримати нові сертифікати відкритих ключів та надати повідомлення з інформацією щодо нового сертифіката керівника (до закінчення строку дії попереднього сертифіката).

Лист ДФС від 21.03.2016 № 6092/6/99-99-19-03-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль