Дії сільгосппідприємства-спецрежимника при зміні видів діяльності

1 квітня 2016 147
У разі змін у даних про види діяльності сільгосппідприємства — суб’єкта спецрежиму ПДВ та при внесенні їх до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, це підприємство підлягає перереєстрації.

Для перереєстрації до органу ДФС подають заяву про реєстрацію за формою № 1-РС із позначкою «Перереєстрація».

При перереєстрації дата реєстрації платником ПДВ (зокрема, спецрежимником) не змінюється. Датою перереєстрації є останній день строку в три робочих дні від дня отримання додаткової Заяви № 1-РС.

І чинне законодавство не передбачає для сільгосппідприємства-спецрежимника окремих обмежень щодо терміну подання Заяви № 1-РС, проведення процедури перереєстрації та внесення додаткових даних до Реєстру суб’єктів спеціального режиму (далі — Реєстр) про види діяльності такого підприємства.

У разі здійснення сільгосппідприємством-спецрежимником операцій з постачання товарів (послуг), одержаних від здійснення видів діяльності, не внесених до Реєстру, податкові зобов’язання з ПДВ за такими операціями нараховують і сплачують до бюджету у загальновстановленому порядку та відображають у податковій декларації з ПДВ із позначкою «0110».

При цьому суми ПДВ, нараховані (сплачені) при придбанні товарів (послуг), призначених для використання у видах діяльності, не внесених до Реєстру, включають до складу податкового кредиту з ПДВ податкової декларації з ПДВ із позначкою «0110».

Лист ДФС від 15.03.2016 № 5581/6/99-99-19-03-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль