Неприбуткова організація може бути платником ПДВ

29 березня 2016 874
Податківці зауважили, що положення пункту 133.4 Податкового кодексу України не містять застережень щодо перебування неприбуткової організації у Реєстрі платників податків на додану вартість.

Тобто, якщо господарська діяльність такої організації вимагає зареєструватися платником ПДВ, це не впливає на перебування такої неприбуткової організації в Реєстрі неприбуткових установ та організацій.

Благодійний фонд, на думку податківців, також має право здійснювати діяльність із надання гарячого харчування соціально незахищеним верствам населення. Оскільки благодійні організації самостійно визначають сфери, види, місце (територію), строки і бенефіціарів благодійної діяльності в установчих документах, благодійних програмах або інших рішеннях органів управління.

При цьому, збереження статусу неприбуткової організації та неплатника податку на прибуток залежить від суворого виконання неприбутковою організацією умови використання своїх доходів (прибутків) для цілей, передбачених її установчими документами.

Лист ГУ ДФС в Одеській області від 25.03.2016 № 618/10/15-32-12-01-14Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль