Опитування з трансфертного ціноутворення — лише за погодженням з ДФС

30 березня 2016 76
Податківці нагадали, що під час проведення аналізу звітів про контрольовані операції та/або документації з трансфертного ціноутворення, поданих платником податків, вони мають право проводити опитування уповноважених осіб та/або працівників платника податків.

Необхідність проведення такого опитування, його етапи та обсяг питань самостійно визначає контролюючий орган, що проводить аналіз звітів про контрольовані операції, інформації про здійснені контрольовані операції (додатка до декларації), документації з трансфертного ціноутворення або перевірку контрольованих операцій.

Безпосередньо рішення про проведення опитування може бути прийнято керівником (його заступником) державної податкової інспекції (ДПІ), в якій платник перебуває на обліку, керівником (його заступником) ГУ ДФС в областях, м. Києві, МГУ ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників, якому підпорядковуються ДПІ, та ДФС.

З огляду на збільшення кількості випадків оскарження платниками податків правомірності дій посадових осіб контролюючих органів, а також на новизну опитування як процедури податкового контролю, рішення про проведення опитування під час здійснення територіальними органами ДФС моніторингу контрольованих операцій ДФС постановила приймати винятково за погодженням з нею.

Лист ДФС від 21.12.2015 № 46593/7/99-99-22-01-02-17Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль