Доля ПДВ, сплаченого за безоплатно імпортовані взірці

28 березня 2016 69
Податківці розглянули питання щодо віднесення до податкового кредиту сум ПДВ, сплаченого при розмитненні імпортованих на безоплатній умові взірців та повідомили про таке.

Ураховуючи вимоги пункту 198.3 Податкового кодексу України (ПК), суми ПДВ, сплачені під час імпорту товару, відносяться до податкового кредиту платника ПДВ.

Водночас згідно з підпунктом «г» пункту 198.5 ПК у разі, якщо товари починають використовуватися в операціях, що не є господарською діяльністю платника ПДВ, то такий платник ПДВ зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання на вартість придбання цих товарів. Однак ця норма у такому випадку не застосовується, оскільки взірці будуть використані у господарській діяльності платника ПДВ.

Отже, податкові зобов’язання під час здійснення платником операцій з використання взірців у межах господарської діяльності не нараховуються.

Лист МГУ ДФС — ЦООВП від 04.03.2016 № 4765/10/28-10-06-11Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль