Нові заборони і обмеження при переміщенні товарів через митний кордон України

10 березня 2016 39
Зазнав змін порядок здійснення митних формальностей щодо окремих товарів

Зазнав змін порядок здійснення митних формальностей щодо окремих товарів. А саме: шляхом оновлення переліків товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України, затверджені постановою КМУ від 21.05.2012 № 436.

Так, затверджено нові переліки насіння і садивного матеріалу, радіоактивних матеріалів, радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України.

Перелік валютних цінностей, на які встановлено відповідні обмеження, доповнено цінними паперами. Як документ, що підтверджує дотримання встановлених обмежень, визначено індивідуальну ліцензію на вивезення (пересилання).

Водночас скорочено перелік товарів, які підлягають оцінці відповідності згідно з вимогами технічних регламентів при перетині кордону.

А з переліку товарів, зовнішньоекономічні операції з якими підлягають ліцензуванню, виключено диски для лазерних систем зчитування та матриці.

І нарешті скасовано обов’язкову сертифікацію під час переміщення через митний кордон України продуктів лову та харчової продукції з нього. При цьому документом, що підтверджуватиме якість таких самих продуктів іноземного виробництва, визначено ветеринарне свідоцтво.

Ця постанова набирає чинності через п’ять днів з дня її опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль