Робоча ситуація дня: ПДВ на послуги, постачання яких контрольоване приладами обліку

16 березня 2016 31
Підприємство отримує від комунального підприємства послуги з постачання води, які визначаються за даними приладів лічильника. Податкові накладні на ці послуги комунальне підприємство не реєструє в ЄРПН. Чи може підприємство включити до податкового кредиту суми ПДВ за отриманими послугами на підставі підпункту «а» пункту 201.11 Податкового кодексу України?

СИТУАЦІЯ

Підприємство отримує від комунального підприємства послуги з постачання води, які визначаються за даними приладів лічильника. Податкові накладні на ці послуги комунальне підприємство не реєструє в ЄРПН. Чи може підприємство включити до податкового кредиту суми ПДВ за отриманими послугами на підставі підпункту «а» пункту 201.11 Податкового кодексу України?

РІШЕННЯ

Якщо немає факту реєстрації платником ПДВ — продавцем послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, це не дає права покупцю на включення сум ПДВ до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов’язку включення суми ПДВ, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов’язань за відповідний звітний період (п. 201.10 Податкового кодексу України).

Про формування податкового кредиту без отримання податкової накладної читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль