Нова форма звіту про контрольовані операції

25 лютого 2016 100
Мінфін затвердив нову форму Звіту про контрольовані операції, а також порядок його складання

Мінфін затвердив нову форму Звіту про контрольовані операції (далі ― Звіт), а також порядок його складання.

Як і раніше, Звіт складається із заголовної, основної частин, додатка та інформації до додатка. Кількість додатків до Звіту дорівнює кількості контрагентів ― сторін контрольованих операцій. Водночас змін зазнали низка кодів, які відображають у Звіті, та окремі його реквізити.

Нагадаємо, що Звіт формують платники податків, обсяг контрольованих операцій яких з одним контрагентом перевищує 5 млн. грн. (за вирахуванням непрямих податків). При цьому річний дохід платника податків від будь-якої діяльності, визначений за правилами бухгалтерського обліку, має перевищувати 50 млн. грн. (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік (пп. 2.1.7 Податкового кодексу України).

Звіт подають до 1 травня року, що настає за звітним, засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законодавства щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Із набранням чинності нової форми Звіту та порядку його заповнення втрачає чинність наказ МДЗ «Про затвердження форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції» від 11.11.2013 № 669.

Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль