Робочі дні банківської системи у 2016 році

26 лютого 2016 36
Нацбанк повідомив про перенесення робочих днів банківської системи у 2016 році

Відповідно до розпорядження КМУ «Про перенесення робочих днів у 2016 році» від 11.11.2015 № 1155-р робочі дні банківської системи у 2016 році переносяться:

  • з понеділка 7 березня — на суботу 12 березня;
  • з понеділка 27 червня — на суботу 2 липня.

У зв’язку з цим із 5 до 8 березня (включно) та з 25 до 28 червня (включно) 2016 року система електронних платежів Національного банку України (СЕП), система електронної пошти НБУ, депозитарій НБУ, Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України НБУ, Система з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку України «КредІнфо2», Система реєстрації кредитних договорів з нерезидентами «Реєстр договорів з нерезидентами 2» не працюватимуть, кліринг за операціями національної платіжної системи на базі відкритих міжнародних стандартів, здійсненими через Центральний маршрутизатор та розрахунково-кліринговий центр, не проводиться.

12 березня та 2 липня 2016 року СЕП та банківська система працюють у звичайному режимі. 2 липня 2016 року Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України для уповноважених банків не працюватиме.

Інформація щодо строків подання файлів статистичної звітності розміщується на сторінці офіційного інтернет-представництва НБУ в підрозділі «Організація статистичної звітності/Календар подання статистичної звітності» розділу «Статистика».

Робочі дні банківської системи у 2016 роціПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль