Новий порядок держнагляду за виробниками насіння і садивного матеріалу

1 квітня 2012 32
Мінагрополітики затвердило нові Порядок проведення атестації суб’єктів господарювання на право виробництва та реалізації насіння і садивного матеріалу та Положення про Державний реєстр виробників насіння і садивного матеріалу

Мінагрополітики затвердило нові Порядок проведення атестації суб’єктів господарювання на право виробництва та реалізації насіння і садивного матеріалу та Положення про Державний реєстр виробників насіння і садивного матеріалу (далі — Держреєстр).

Для проходження атестації фізичні та юридичні особи мають подати до територіального органу Держсільгоспінспекції за місцем провадження своєї діяльності:

  • заяву;
  • копію сертифіката на насіння, садивний матеріал, що буде використовуватись для виробництва;
  • копію ліцензії або ліцензійного договору на використання сорту;
  • атестаційний лист виробника насіння, садивного матеріалу;
  • згоду на обробку персональних даних (для фізичних осіб).

З набранням наказом чинності юр- та фізособам не потрібно буде подавати завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію сорту та довідку про сплату винагороди автору за використання сорту.

Заявники мають відповідати атестаційним вимогам до виробників насіння і садивного матеріалу.

Територіальний орган Держсільгоспінспекції перевірятиме зазначений пакет документів на правильність та направлятиме його до атестаційної комісії.

Атестаційна комісія прийматиме рішення про внесення або відмову у внесенні заявника до Держреєстру протягом десяти робочих днів з дня надходження відповідних документів.

Новий документ не передбачає проведення атестаційною комісією виїзної перевірки інформації, яку подав суб’єкт господарювання.

Внесення суб’єктів насінництва та розсадництва до Держреєстру проводитиметься щороку за результатами атестації. Їх перелік розміщуватиметься на офіційному веб-сайті Держсільгоспінспекції.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль