Робоча ситуація дня

8 квітня 2012 14
Чи має право юрособа повертати частку статутного фонду померлого засновника коштами через касу підприємства та чи є обмеження щодо такого повернення?

Виплата частки статутного фонду через касу підприємства

Чи має право юрособа повертати частку статутного фонду померлого засновника коштами через касу підприємства та чи є обмеження щодо такого повернення?

Частка статутного фонду померлого засновника може бути повернута його спадкоємцю (фізичній особі) або правонаступнику (юридичній особі) як на розрахунковий рахунок, так і через касу підприємства.

При розрахунках через касу потрібно враховувати, що пунктом 1 постанови Правління НБУ «Про встановлення граничної суми готівкового розрахунку» від 09.02.2005 №32 встановлено граничну суму тільки готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами у розмірі 10000 (десять тисяч) гривень. Платежі понад зазначену граничну суму проводяться виключно в безготівковій формі.

Зверніть увагу! Таке обмеження не поширюється на фізичних осіб.

Отже, якщо готівка виплачується фізособі, то ніяких обмежень щодо її виплати не встановлено.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль