Продавець сам вирішує, чи перекладати етикетку на товарі

8 квітня 2012 18
Уряд вніс зміни до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

Уряд вніс зміни до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів.

Розширено права суб’єктів господарювання щодо маркування, етикетування та заповнення  інструкцій про застосування товарів у сфері торгівлі.

Нагадаємо, що відповідно до частини 3 статті 26 Закону України «Про засади державної мовної політики» від 03.07.2012 №5029-VI маркування товарів, інструкції з їх застосування тощо виконуються державною і регіональною мовами або мовою меншин. За рішенням виробників товарів поруч із текстом, викладеним державною мовою, може розміщуватися його переклад іншими мовами.

Донині інші суб’єкти господарювання, включаючи продавців отриманих від виробників товарів,  не мали права перекладати етикетку.

З набранням постановою чинності суб’єкти господарювання у сфері торгівлі мають право на власний розсуд здійснювати переклад тексту на етикетках.

Крім цього, змінами встановлено заборону продажу товарів, які овідповідного маркування не мають також етикетування або інструкції з їх застосування (в установлених випадках).

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль