Робоча ситуація дня

12 квітня 2012 24
Як заповнювати статті щодо податку на прибуток та фінансового результату у Звіті про фінансові результати?

Заповнення статей щодо податку на прибуток та фінансового результату у Звіту про фінансові результати

Як заповнювати статті щодо податку на прибуток та фінансового результату у Звіті про фінансові результати?

Відповідно до П(С)БО 17 «Податок на прибуток» витрати (дохід) з податку на прибуток — загальна сума витрат (доходу) з податку на прибуток, яка складається з поточного податку на прибуток з урахуванням відстроченого податкового зобов’язання і відстроченого податкового активу.

Зверніть увагу, що показники про податок на прибуток, витрати і збитки, вирахування з доходу, вибуття коштів, зменшення складових власного капіталу наводяться в дужках (п. 5 НП(С)БО 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»).

На сьогодні вже діють методичні рекомендації щодо заповнення форм фінансової звітності, які затверджено наказом Мінфіну від 28.03.2013№ 433 (далі — Методичні рекомендації).

Згідно з пунктом 3.23 цих рекомендацій у статті «Витрати (дохід) з податку на прибуток» Звіту про фінансові результати(ф. № 2) відображається сума витрат (доходу) з податку на прибуток відповідно до П(С)БО 17.

Прибуток (збиток) до оподаткування визначається як алгебраїчна сума прибутку (збитку) від операційної діяльності, фінансових та інших доходів (прибутків), фінансових та інших витрат (збитків) з урахуванням сум, які наведені у додаткових статтях (п. 3.23 Методичних рекомендацій).

Чистий прибуток (збиток) розраховується як алгебраїчна сума прибутку (збитку) до оподаткування, податку на прибуток та прибутку (збитку) від припиненої діяльності після оподаткування (п. 3.25 Методичних рекомендацій).

Сукупний дохід розраховується як алгебраїчна сума чистого фінансового результату за звітний період та іншого сукупного доходу після оподаткування.

І насамкінець, вважаємо, що термін «алгебраїчна сума» нічим не відрізняється від терміну «сума».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль