Зміни та новації в митному контролі окремих товарів

30 квітня 2012 28
Внесено зміни до Митного кодексу України

Внесено зміни до Митного кодексу України.

Найвагоміші з них торкнулись положень щодо фінансової гарантії, якою забезпечується виконання зобов’язань декларанта зі сплати митних платежів. Уточнено та доповнено норми стосовно:

  • сфери дії фінансової гарантії;
  • умов її надання та припинення;
  • видів фінансових гарантій тощо.

Також передбачено, що граничний строк перебування товарів, транспортних засобів комерційного призначення у пунктах пропуску через держкордон України (30 днів; для автомобільного транспорту — 5 днів) не застосовується до операцій з накопичення в пунктах пропуску через держкордон України суднових партій товарів, що вивозяться за межі митної території України, у т. ч. в митному режимі транзиту.

Крім цього, встановлено, що підставою збільшення строку завершення митного оформлення (4 робочі години) може бути також призупинення такого оформлення.

Також передбачено пільгове оподаткування товарів, що ввозяться на митну територію України в рамках ініціативи проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення. Зокрема, тимчасово звільняються від оподаткування ввізним митом при ввезенні на митну територію України та поміщенні в митний режим імпорту товари (крім підакцизних товарів і товарів груп 1 — 24 згідно з УКТ ЗЕД), що не виробляються в Україні та ввозяться на митну територію України у рамках реалізації зазначеного проекту.

Окремі зміни стосуються Закону України «Про лікарські засоби» від 04.04.1996 №123/96-ВР (ст. 17) щодо наділення КМУ та МОЗ повноваженнями встановлювати порядки здійснення держконтролю якості лікарських засобів, які ввозяться на митну територію України.

Закон набрав чинності 28.04.2013.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль