Операції з експорту брухту чорних металів

23 травня 2012 15
Затверджено граничні обсяги експорту брухту чорних металів у 2012 році на рівні 900 тис. тонн

Затверджено граничні обсяги експорту брухту чорних металів у 2012 році на рівні 900 тис. тонн. Встановлено, що митне оформлення експорту металобрухту здійснюється на підставі паперового примірника (або у формі електронного документа) картки реєстрації-обліку зовнішньоекономічного контракту (договору) на здійснення експортних операцій з металобрухтом.

Внесено зміни до Порядку реєстрації зовнішньоекономічних контрактів (договорів) на здійснення експортних операцій з металобрухтом, затвердженого постановою Кабміну від 15.02.2002 №155.

Лист-погодження Мінпромполітики для реєстрації зовнішньоекономічного контракту на експорт брухту чорних, легованих чорних та кольорових металів до Мінекономрозвитку суб’єкт ЗЕД не подає.

Мінекономрозвитку приймає рішення про реєстрацію/відмову у реєстрації зовнішньоекономічного контракту з експорту металобрухту в межах граничних обсягів експорту брухту на відповідний рік.

Мінекономрозвитку анулює у триденний строк раніше видану картку реєстрації-обліку зовнішньоекономічного контракту на здійснення експортних операцій з металобрухтом (та повідомляє в семиденний строк Держмитслужбу), якщо:

  • виявлено недостовірність інформації в наданих для реєстрації документах;
  • анульовано ліцензію на провадження господарської діяльності із заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів.

Постанова набере чинності з дня її опублікуванняПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль