Підписано закон про зміни в реєстрації підприємців

18 червня 2012 10
Президент підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців»

Президент підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців». Закон вносить зміни до законів «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» та «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Законом встановлено, що виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців — це документ, що містить відомості про юридичну особу чи її відокремлені підрозділи або фізичну особу — підприємця, визначені законом, і використовується для їх ідентифікації під час провадження господарської діяльності та відкриття рахунку в банку.

Не пізніше наступного робочого дня після отримання державним реєстратором від органів статистики, податкової служби, Пенсійного фонду даних про взяття на облік юридичної особи державним реєстратором видається (надсилається поштовим відправленням з описом вкладення) засновнику один примірник оригіналу установчих документів з відміткою державного реєстратора про проведення державної реєстрації та виписка з Єдиного державного реєстру.

Якщо державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи — підприємця проведено до набрання чинності цим законом, для відкриття рахунків у банках може використовуватися довідка про взяття на облік платника, видана до набрання чинності цим законом податковим органом, Пенсійним фондом України.

Закон набере чинності через шість місяців з дня його опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль