text
Головбух

Довідки про доходи для фізичних осіб — підприємців

  • 6 серпня 2012
  • 16

Враховуючи численні звернення фізичних осіб — підприємців, щодо необхідності отримання довідки про доходи на призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми та до врегулювання цього питання на законодавчому рівні

Враховуючи численні звернення фізичних осіб — підприємців щодо необхідності отримання довідки про доходи на призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми та до врегулювання цього питання на законодавчому рівні, ДПСУ рекомендувала регіональним податковим службам надавати даній категорії підприємців довідки про доходи на підставі поданих податкових декларацій про майновий стан і доходи за інший ніж річний податковий звітний період (квартальний). При цьому така квартальна декларація не звільняє підприємця від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для податкового звітного періоду згідно з вимогами пункту 177.5 Податкового кодексу України, та не є підставою для нарахування та/або сплати податкового зобов’язання.

Фізичній особі — підприємцю, який здійснює діяльність на спрощеній системі оподаткування, довідку про доходи мають видавати на підставі декларації платника єдиного податку, яка подається за інший ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах