Головбух

Нотаріуси виконуватимуть функції держреєстратора прав на нерухомість

  • 8 серпня 2012
  • 30

Внесено зміни до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури держреєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно

Внесено зміни до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури держреєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно.

Закон України «Про нотаріат» доповнено новою статтею, що визначає повноваження нотаріусів у сфері держреєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Нотаріус є спеціальним суб'єктом, на якого покладаються функції держреєстратора прав на нерухоме майно і який має печатку такого реєстратора. Під час вчинення нотаріальних дій з нерухомим майном/об'єктом незавершеного будівництва нотаріус має доступ та користується Державним реєстром речових прав на нерухоме майно. Він здійснює пошук у вказаному реєстрі відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно/об'єкт незавершеного будівництва, обтяження таких прав та за його результатами формує витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, який залишається у справі державної нотаріальної контори чи приватного нотаріуса.

Закон набув чинності 08.08.2012.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл