text
Головбух

Затверджено процедуру приймання звітності податківцями

  • 8 серпня 2012
  • 14

Затверджено Методичні рекомендації щодо приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України

Затверджено Методичні рекомендації щодо приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України. Вони охоплюють повний цикл ведення та обробки документів податкової звітності, які подаються до податкових органів підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності та фізичними особами — підприємцями. В податкових органах впроваджується єдина методологія ведення та обробки податкової звітності з урахуванням різних способів надходження документів, у тому числі засобами телекомунікаційного зв’язку.

Методичні рекомендації також містять регламент комп’ютерної обробки документів податкової звітності платників податків (визначає терміни обробки) та довідник причин, з яких податкова звітність не вважається податковою декларацією.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах