text
Головбух

Як банку ідентифікувати фізичну особу

  • 14 серпня 2012
  • 24

Законодавство України не містить вичерпного переліку документів, на підставі яких банк під час відкриття рахунку зобов'язаний проводити ідентифікацію фізичних осіб — резидентів

Законодавство України не містить вичерпного переліку документів, на підставі яких банк під час відкриття рахунку зобов'язаний проводити ідентифікацію фізичних осіб — резидентів. Тому Нацбанк рекомендує банкам самостійно визначати документи, що посвідчують особу, з яких можна отримати відомості для ідентифікації клієнтів банку.

У листі наголошується, що офіційним документом, який містить найбільш повну інформацію для ідентифікації фізичної особи — резидента, є паспорт громадянина України, який є дійсним для укладання цивільно-правових угод та здійснення банківських операцій.

Також для ідентифікації можуть використовуватись паспорт громадянина України для виїзду за кордон, службовий та дипломатичний паспорти. А от ідентифікація клієнта — громадянина України за іншими документами, ніж паспорт громадянина України, може створювати додаткові ризики в діяльності банків.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!