text
Головбух

Пільги для готельних послуг

  • 16 серпня 2012
  • 19

Внесено зміни до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей справляння податку на прибуток, отриманого від надання готельних послуг

Внесено зміни до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей справляння податку на прибуток, отриманого від надання готельних послуг.

Нагадаємо, починаючи з 01.01.2011, прибуток від надання готельних послуг у готелях категорій «п’ять зірок», «чотири зірки» і «три зірки» (у тому числі новозбудованих чи реконструйованих, або в яких проведено капітальний ремонт чи реставрацію існуючих будівель і споруд), звільнено від оподаткування на 10 років. Новим законом змінено умову такого звільнення — дохід від реалізації послуг з розміщення шляхом надання номера для тимчасового проживання повинен складати не менше 50% (раніше — 75%) сукупного доходу за відповідний податковий період.

Закон набрав чинності з 16.08.2012.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах