text
Головбух

Порядок списання штрафів та пені по страхових внесках

  • 17 серпня 2012
  • 14

Пенсійний фонд затвердив Порядок списання штрафів та пені, нарахованих стосовно заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску

Пенсійний фонд затвердив Порядок списання штрафів та пені, нарахованих стосовно заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску. В ньому визначено механізм списання штрафів та пені тим платникам, які відповідно до укладеного договору про розстрочення сум заборгованості зі сплати страхових внесків у повному обсязі погасили заборгованість за період до 31.12.2010 та не допустили виникнення нової заборгованості зі сплати ЄСВ за період дії такого договору.

Зазначене списання здійснюється за рішенням управління Пенсійного фонду, яке приймається не пізніше 10 робочих днів з дня підписання платником акта звірення. Після цього платнику надсилається повідомлення з вказаними сумами списаних штрафів та пені. Окрім Порядку списання штрафів та пені, затверджено форми рішення та повідомлення про таке списання та форму договору про розстрочення сум заборгованості зі сплати страхових внесків.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах