text
Головбух

Грошова компенсацію за невикористану відпустку

  • 17 серпня 2012
  • 24

Законодавством забороняється ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд, а також ненадання їх протягом робочого року особам віком до вісімнадцяти років та працівникам, які мають право на щорічні додаткові відпустки за роботу зі шкідливими і важкими умовами чи з особливим характером праці

Законодавством забороняється ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд, а також ненадання їх протягом робочого року особам віком до вісімнадцяти років та працівникам, які мають право на щорічні додаткові відпустки за роботу зі шкідливими і важкими умовами чи з особливим характером праці.

Ненадання щорічних відпусток у вказані терміни є грубим порушенням законодавства про працю, за що роботодавець може бути притягнений до відповідальності. Тому, якщо працівник відмовляється використати надане йому законом право на відпочинок (щорічну відпустку), роботодавець має право в межах, установлених затвердженим графіком, без заяви працівника видати наказ про надання йому відпустки.

Разом з тим, працівник має право частину щорічної відпустки замінити грошовою компенсацією. Але основною умовою для отримання грошової компенсації за частину щорічної відпустки є фактичне використання працівником в обов’язковому порядку 24 календарних днів щорічної відпустки.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах