text
Головбух

Поле «Призначення платежу» в розрахункових документах при сплаті бюджетних платежів

  • 20 серпня 2012
  • 16

Затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету

Затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету. Порядок визначає, яким чином заповнювати поле «Призначення платежу» розрахункових документів при здійсненні різних видів бюджетних платежів (в т ч. у разі сплати платежу до бюджету готівкою) з наведенням прикладів такого заповнення.

Крім цього, затверджено список кодів видів сплати бюджетних платежів. Сплата за кожним видом платежу та за кожним видом сплати має оформлятися окремим документом на переказ. У разі заповнення поля «Призначення платежу» з порушенням вимог цього порядку, документ на переказ приймається до виконання (вважається, що платник податків сплачує грошове зобов’язання).

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах