Головбух

Податкова сумлінно дотримується мораторію на фактичні перевірки бізнесу

  • 21 серпня 2012
  • 20

Податківці нагадують, що до кінця 2012 року діє мораторій на фактичні перевірки підприємств малого та середнього бізнесу

Податківці нагадують, що до кінця 2012 року діє мораторій на фактичні перевірки підприємств малого та середнього бізнесу. Цей час відведено як «адаптивний період» для втілення нових правил спрощеного оподаткування та інших законодавчих змін. Завдяки вдосконаленню процедури планування та відбору до перевірки виключно ризикових платників податків кількість планових документальних перевірок юридичних осіб протягом третього кварталу 2012 зменшилася на 15%. В цілому за рік передбачається провести не більше 8 тисяч документальних перевірок. За останні три роки загальний обсяг таких контрольних заходів скоротився втричі.

Податкова служба наголошує, що підприємці, які під час перевірки зіткнулися з неправомірними, на їхню думку, діями податківців, мають можливість повідомити про це вище керівництво податкової служби за допомогою гарячої лінії «Пульс податкової»: (044)284-00-07.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл